Başarı kolay elde edilebilen, bir olgu değildir. Başarı yakalandıktan sonra da elde tutma sürecinde sürekli gelişim ister. Bu yüzden tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.

Anlaşılabilir olmak, aynı dili konuşmak, memnuniyet sağlamak temel prensibimizdir. Bu yüzden de LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sisteminin sunduğu en temel özelliklerden biri de yazılımın kolay ve anlaşılabilir bir ara yüze sahip olmasıdır.

Yani bu tarz teknolojileri daha önce kullanmamış bir birey, anlaşılabilir ara yüz sayesinde programı kullanırken zorluk çekmeyecektir. Şimdiye kadar geliştirilmiş en gelişmiş ve en basit kullanıma sahip oto yıkama yazılımıdır.

Nasıl mı? İçeriğine bir bakalım;

Sisteme kolay erişim ve en az tıklama sayısı ile sonuca ulaşmak sistemin en büyük özelliklerinden birisidir. Yazılımımızın içerisinde yer alan, otomatik mesaj sistemi sayesinde sizin müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz.

Bu durum müşterideki itibarı da en üst safhaya çıkaracaktır. Tüm araç işlemlerini kontrol edebileceğiniz Web raporlama modülümüz mevcuttur. Siz de bu sayede aracın işlem adımlarının ne durumda olduğunu kolayca takip edebilirsiniz. Personeller de bu sayede kolay ve basit ara yüz içerisinde rahatlıkla işlemleri gerçekleştireceğinden dolayı işlemler ultra hızla yürütülebilecektir. Bu sayede müşteri de beklememiş olacak ve güven duyacaktır. Not tutma sayesinde müşterilerinizi, daha yakından tanımanıza olanak sağlayacaktır. İnsanlar kendilerini tanıyan firmalara her zaman daha fazla samimiyet hisseder.

Listelerinizde gelen giden bütün araçların takibini yapabileceğiniz panelde, herhangi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda geri bildirim alabileceğiniz bir sistem önünüzde duracaktır.

Oto Yıkamanızın kazancının ne şekilde arttığını ya da ne durumda olduğunu her zaman kontrol edebileceğiniz raporlarınızla işletmenizi daha net kararlar veya önlemlerle yönetebilirsiniz. Menülerin içerisinde kolayca hızlı eklenebilen fiyat menüsüyle işlemleriniz de değişiklik yapabilirsiniz. Sistem kolay ve anlaşılır olduğundan işletmenizi az personelle yönetmenizi sağlayacaktır. Bu da sizin maliyetinizi ve iş yükünüzü azaltarak fayda sağlayacaktır.