Araçlar kullanıcıları için her zaman oldukça değerlidir. Bakımı, temizliği ve kullanımı her zaman düzeninde ve normal olması istenmektedir. Bu noktada sizler için temizlik alanında en iyi hizmeti vermekteyiz. Kontrol edilebilir ve izlenebilir olan bu sistemi, oto yıkama üzerinde yeni bir devrim olarak sizlere sunuyoruz. LiveCARWASH olarak sunduğumuz bu yeni sistem, canlı olarak her platform üzerinden sizlerin takibinde olacaktır. Alan açısından farklı ve yeni bir sistem olsa da kullanım kolaylığı ile sizlere daha verimli iş planları oluşturmanızı hedefliyoruz.

LiveCARWASH kullanımı için ilk olarak sistem üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir. Araçlarınızı el terminali üzerinden ya da bilgisayardan kayıt olarak alıyoruz. El terminallerimiz Sunmi Vs1 model kolay kullanım durumu ve temassız hizmet gibi işlemleri sunan bir el bilgisayarıdır. El bilgisayarın üzerinden yapılan ilk olarak firmanızı kaydettirmeniz gerekmektedir. Bunun için firma bilgisi ya da yalnızca tek kişi ise kişi bilgisi girilerek, şifre ile giriş yapabilirsiniz. El terminali bu noktadan sonra sizlere tüm bilgileri verecektir.

Kolay kullanım açısından geleneksel sistemlere benzemeyen ve her aşamasını detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bir sistem ile karşınızdayız. Sistemimizi kullanabilmeniz için LiveCARWASH üzerinden bir kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. El terminali aynı zamanda fiş yazıcısına da sahip olması nedeniyle sizleri ekstra uğraştırmadan tüm işlemlerinizi tek bir bilgisayar üzerinden yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede hem zamandan kazanmış olursunuz hem de teknolojinin her noktasını kullanmış olursunuz.

Sizlere sunduğumuz sistem üzerinden birçok farklı etmende çalışma yapmaktayız. LiveCARWASH ile kolay ve profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz bir sistem sunmanın yanı sıra ekibinizle de farklı bir çalışma alanına geçmiş olacaksınız. Sizlere sunduğumuz bu hizmet kolay kullanımı ile oto yıkama sistemlerinden biridir.