LiveCARWASH Destek İşlemleri

Sayın LiveCARWASH Kullanıcıları;
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Polaris Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak bazı tedbirler aldık. Destek hizmetinizin aksamadan yürütülmesi için aşağıdaki prosedürün uygulanmasında vereceğiniz katkılar için şimdiden teşekkür ederiz. Bilindiği üzere bir süredir beta sürüm olarak hizmet veren müşteri panelimiz kararlı sürüm olarak yayınlanmaya başlamış ve destek süreçlerinin bu panel üzerinden takip edilmesi kararı alınmıştır. Aynı zamanda uzak destek ve toplantı yazılımlarımız ile de hizmetlerimize devam etmekteyiz ve şirket yetkilisinin istediği takdirde destek kayıtları tarafınıza sunulacak şekilde log tutulmaktadır.

Müşteri Panel Adresimiz; 

https://musteri.polarisgroup.com.tr
Aynı zamanda programlarınız üzerindeki Müşteri Paneli butonu ile de panele erişim sağlayabilirsiniz. Panel üzerinden tüm geçmiş destek taleplerinize ulaşabilirsiniz. Müşteri kullanıcı adı ve şifrelerinizi şirket yetkilinizden temin edebilirsiniz.

Aynı zamanda sistem yardım konularımız aktif olarak yayınlanmaya başlamıştır. LiveCARWASH ürünümüz hakkında yardım almak için aşağıdaki linki tıklayabilir veya destek operatörlerimizden yardım alabilirsiniz.

LiveCARWASH Yardım Platformu.