Gelişen teknolojik yapılarla birlikte farklı cihazlarda günlük hayatın içerisinde yerini aldı. El terminali de bu cihazlar arasında sürekli görünen ve oldukça kullanışlı olan bir cihazdır. Genel olarak el bilgisayarı olarak bilinse de işlev olarak veri girişi, depolaması ve işlemesi üzerine kurulmuş bir sistemdir. LiveCARWASH yeni nesil oto yıkama sistemi de bu alanda el terminali kullanımı ile de sizlere hizmet vermektedir. El terminali kullanımlarında bilmeniz gereken detayları sizler için bu rehberimizde sunuyoruz.

El terminali bir uygulama ile donatılmaktadır. Hazırlamış olduğumuz LiveCARWASH mobil uygulama sistemi bu terminal içerisinde sizlere yüklü olarak gelecektir. Sistemi kurmak istediğinizde uygulama içi gerekli izinler bulunmaktadır. Bu izinlere onay vererek, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu izinler genel olarak LiveCARWASH için gerekli verilerin kayıt edilmesinde kullanılacak olan izinlerdir. İzinlerin ardından cihazınızın seri no bilgisi girilmesi gerekmektedir. Bu bilgi cihazı tanımak ve şubeye özel verilen bu cihazı kaydetmek için gerekli bir bilgidir. Ardından kayıt yaptırdığınız kullanıcı adı ve şifre ile uygulama içerisine girebilirsiniz.

LiveCARWASH uygulaması el terminali üzerinden ve diğer platformdaki sistemler üzerinden birçok farklı özelliği bir arada sunmaktadır. Uygulama içerisine girdiğinizde el terminali tamamen sistemsel bir iş makinesine dönecektir. Bu sistem içerisinden araç kayıt, hasar durumu, hizmet listeleriniz, ücret bilgileriniz ve fiş istekleri gibi durumları uygulayabilirsiniz. Uygulama tamamen iş alanının isteklerine göre düzenlenmiştir. Kayıt olunan veriler bir veri tabanı üzerinde tutulur. Veri tabanı bilgilerinizi istediğiniz zaman görmenizi sağlayan ve istediğinizde değişikliğe izin veren bir sistemdir. El terminali, kullanım açısından oldukça kolay bir sisteme sahip olmakla birlikte özel sistemi dâhilinde fiş çıktısı da alabilmektedir.  LiveCARWASH sistem özelinde tüm durumlar düşünülerek hazırlanmıştır.

El terminali entegrasyonu sayesinde işlemlerinizi ofis bağımsız yapın, araçlarınızı hızlı kabul edin ve müşterilerinize daha kurumsal görünün.