Yeni modül SMS etkileşimli mobil sistem;

Oto yıkama takip sistemimiz içerisine eklenen yeni modül el terminali, bilgisayar ve masa üstü pos yazıcıları ortadan kaldırıyor. Sistem Android mobil uygulama ile araç işlemlerinizi yapmanızı sağlarken müşteri tarafında da SMS etkileşimli web modülü sayesinde hem çevreye duyarlı olarak çalışıyor, hem de yatırım maliyetlerinizi azaltıyor.

Sistem Nasıl Çalışır?

1-Araç Kabul

Mobil uygulama üzerinden aracı kabul ettiğinizde SMS olarak müşterinize bir kabul mesajı ve link gönderir. Müşteriniz linki tıkladığında size özel hazırlanmış web sayfasına giderek araç işlem durumları dahil olmak üzere tüm bilgileri müşterinize iletir.

2-Aracı İşleme Al

Mobil uygulama üzerinden aracın sırası gelip işleme aldığınızda müşteriniz sistemde yine aracının işleme alındığını görüntüler.

3-Aracın İşlemini Bitir

Mobil uygulama üzerinden aracın işlemini bitirdiğinizde sistem müşterinize SMS olarak yine bir bilgilendirme yapar ve bir link gönderir, müşteri bu linke tıkladığında araç işlem bilgilerini barındıran bir platforma yönlendirilir, bu platform üzerinde bir teslim kare kod bilgisi yer alır.

4-Aracı Teslim Et

Müşteriniz aracını teslim almaya geldiğinde işlem bitir bilgilendirmesindeki linki açarak size kare kod u gösterir mobil uygulama ile bu kodu okutup aracı hızlı, doğru şekilde doğru kişiye teslim ettiğinizden emin olursunuz.

İşte Bu Kadar Basit..