Oto yıkama alanında genel olarak tek sistem üzerinden hizmet verilmektedir. Ancak günümüzde bu durumu değişerek daha teknoloji ile iç içe bir hale getirdik. Araç oto yıkama sistemlerinde daha yeni bir boyut ve sistemsel bir ayarlama ile sizlere farklı bir hizmet sunuyoruz. LiveCARWASH, canlı takip sistemi üzerinden takip edilen bir sistem ile sizlere sunulmaktadır. Yeni neslin getirilerini en iyi şekilde takip ederek oluşturduğumuz bu sistem ile araçlarınız artık hem güven de hem de sizlerin takibi altında olacak. Peki, Nedir Bu LiveCARWASH? Ne işe yarar? Neden Kullanayım?

Yeni bir sistem kurulması üzerine sistemin kabulü ve kullanımı iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenle kullanım açısından sizler için en kolay sistemi oluşturarak, araçlarınızı takip etmenizi sağlamaktayız. LiveCARWASH nedir denildiğinde, oto yıkama da yeni bir devrim olarak sunulan uzaktan kontrolle işlem yapılabilen bir oto yıkama takip sistemidir. İstediğiniz her an telefon, tablet, bilgisayar gibi tüm platformlardan kolay bir şekilde ulaşarak, aracınızın durumunu kontrol edebilirsiniz.

LiveCARWASH araçlarınıza ve sizlere yeni bir teknolojiyi sunmaktadır. Araç kabul sistemleri genel olarak bilgisayar ve el terminali üzerinden kabul edilmektedir. El terminali, bilgi akışını sağlayan bir el bilgisayarıdır. El terminalleri ile istek alınması genel olarak şubelerimizden yapılmaktadır. Araçlarınızın teslim alınmasından sonra sistem üzerinden kontrol edebilir ve işletme rapor sistemlerini görebilirsiniz. Bu noktada tüm değerler ve sunulan hizmetler iş etiği düşünülerek hazırlanmaktadır. Sunduğumuz LiveCARWASH hizmeti ile artık daha iyi yönetilebilen bir oto yıkama ekibine sahip olabilirsiniz.

Ekibimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Alanında en iyi ekip ile birlikte sizlere iş yerinizdeki verimliliği artırmak ve sürekli olarak izleyebileceğiniz bir sistem kurarak, LiveCARWASH ile kontrolü size bıraktık.