LiveCARWASH platform bağımsız çalışır ve tüm platformlardan kontrol edilebilir. Yani bütün teknolojik aletlerden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. (Masa Üstü Bilgisayarlar, Tablet, Telefon vb.)

Bu durum sabit bir bilgisayar üzerinde çalışma zorunluluğu oluşturmadığı için siz de masa başında sabit kalmıyorsunuz. Bu işinizi geliştirme fikri açısından çok önemli.

Oto yıkama işletmenizi uzaktan ve bağımsız olarak kontrol edebilmek en etkili iş geliştirme yöntemlerinden bir tanesidir. Bu iş yerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkaracaktır. Kar oranlarınızı da arttıracaktır. Herhangi bir aksama durumunu uzaktan kumanda edebileceksiniz. Ya da işinizin nasıl ilerlediğini takip edebileceksiniz.

LiveCARWASH ile gözünüz arkada kalmayacak.

Bir işiniz çıktı ve acil iş yerinizden ayrılmak zorunda mı kaldınız? Bunu dert etmenizi gerektirecek her şeyi ortadan kaldırmak için LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemini geliştirdik.

LiveCARWASH sizin bu konuda yanınızda, işinizi düzenleyebilmek gerekli planlarınızı yapabilmenizi sağlamak hayat akışınızı değiştirmeden yönetebilmenizi sağlamak amacıyla uzaktan erişim imkanını ayağınıza kadar getiriyor.  Çoğu iş yeri sahibi sürekli iş yerinde ve bilgisayar başında bir takip halinde. Sizin farkınız ise iş yerinizde ya da dışarıda işinizin gidişatını rahatlıkla ilerletebileceğiniz ya da mola verip bir kahve içerken işinizin güvende olduğunu görebileceğiniz rahatlığa sahip olacaksınız.